O NAS

W samym środku podkarpackich lasów, daleko od cywilizacji znajdują się prywatne stawy rybne „Miłków” – istny RAJ DLA WĘDKARZY i ludzie ceniących sobie ciszę, spokój i piękną przyrodę…

Każdego sezonu przyjeżdżają do nas stali wędkarze, którzy zauroczeni są atrakcyjnością tego terenu. Co roku spotykamy też nowych amatorów wędkarstwa, którzy mile zaskoczeni naturalnością krajobrazu i wielkimi możliwościami wypoczynku wracają do nas kilkakrotnie. To tutaj można zapomnieć o codziennych problemach i uciec w wędkarski świat bądź podziwiać innych i naturę.

Teren ten można nazwać rezerwatem przyrody, gdyż okoliczne lasy, jak i tereny stawów są praktycznie całkowicie naturalne i nie widać tu niszczycielskiej działalność człowieka.

Stawy leżą w kompleksie leśnym tzw. Lasów Sieniawskich, rozciągających się od Sieniawy po Oleszyce. W zależności od charakteru podłoża oraz stosunków wodnych rosną tu lasy i bory mieszane. Przeważają jednak lasy, które mają drzewostan wielogatunkowy, złożony głównie z sosny, dębu i buka z domieszką innych drzew liściastych szpilkowych.

Tutejszy krajobraz ma swój niezwykły urok w każdej porze roku. Okoliczne lasy doskonale nadają się na aktywny wypoczynek, to także wspaniałe miejsce na weekendową, rodzinną wyprawę. Leśne drogi i ścieżki doskonale nadają się na spacer, rowerową przejażdżkę czy jazdę konną. W najbliższym otoczeniu stawów znajduje się, niedawno wytyczona i specjalnie przygotowana dla turystów ŚCIEŻKA EDUKACYJNO-PRZYRODNICZA. W odpowiednich porach roku można tu spotkać amatorów grzybobrania czy też całe rodziny zbierające jagody. W porze zimowej często spotykają się tutaj grupy młodych ludzi i organizują kuligi.

W naszym gospodarstwie mamy do Państwa dyspozycji m.in. komercyjne łowisko wędkarskie wraz z możliwością noclegu w Miłkowskiej Chacie.

Cały ten urok sprawia, że każdy, kto raz odwiedzi tę okolicę zawsze chce tu wrócić…

2 Responses to O NAS

  1. Witam byliśmy na tym łowisku około miesiąca temu, ku naszemu zaskoczeniu łowiska były super przygotowane. Sam połów był rewelacyjny takiej ilości karpia dawno nie złowiliśmy. Można powiedzieć że nie można było się odpędzićod brań. Łowisko warte polecenia. Obsługa bardzo miła można o wszystko zapytać gdzie najlepsze brania, na jaką rybę na który staw. Naprawdę gorąco polecam.

  2. Tadeusz pisze:

    Miejsce przapiekne , idealne miejsce na relaks i sposób na realizowanie swoich pasji i hobby – duże brawa dla pani Jasi która wkłada w to nie tyle dużo pracy co serca i duszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komercyjne łowisko dla wędkarzy - Podkarpacie. Domek na wynajem.